Ассоциация ЭБНИТ    ИРБИС-корпорация    Вики-Ирбис    Online/CHM справка Ирбис   
Часто задаваемые вопросы (FAQ) :  ИРБИС Irbis
Исключительно важный раздел форума, который необходимо прочитать всем, кто только начинает работать с Ирбисом. Если ваши знания не так широки, как вам хотелось бы, тогда обязательно прочитайте этот раздел. Если вы не нашли, что искали, то воспользуйтесь поиском по форуму, и, скорее всего, вы найдете ответ на свой вопрос среди существующих сообщений. 
DBname правка файла
Пользователь: Kurek1993 (IP-адрес скрыт)
Дата: 02, March, 2015 12:00

Вибачте за дурацкі запитання (може було уже десь висвітлено), але все ж таки задам . Чи можна налаштувати DBname файл так щоб для окремого клієнта було висвітлено тільки 1 чи 2 бази (тльки ті бази в яких людина працює), бо налаштувати для всіх список доступних баз для правки Я зміг, а ось для окремого клієнта пока не знаю як . Якщо можливо то підскажіть як це зробити.
P.S Спасибі за допомогу =)

Re: DBname правка файла
Пользователь: Gena (IP-адрес скрыт)
Дата: 02, March, 2015 15:04

Вам треба для такого клієнта зробити окремий ini-файл, підготувати його власний DBname-файл, та замінити в ini-файлі значення параметра DBNNAMECAT= на вашу назву власного DBname-файлу.

Re: DBname правка файла
Пользователь: Kurek1993 (IP-адрес скрыт)
Дата: 02, March, 2015 18:25

спасибі в мене була така думка, але Я не знав що куда прописувати =) Дякую за пораду =)



Извините, только зарегистрированные пользователи могут писать в этом форуме.
This forum powered by Phorum.