Ассоциация ЭБНИТ    ИРБИС-корпорация    Вики-Ирбис    Online/CHM справка Ирбис   
Часто задаваемые вопросы (FAQ) :  ИРБИС Irbis
Исключительно важный раздел форума, который необходимо прочитать всем, кто только начинает работать с Ирбисом. Если ваши знания не так широки, как вам хотелось бы, тогда обязательно прочитайте этот раздел. Если вы не нашли, что искали, то воспользуйтесь поиском по форуму, и, скорее всего, вы найдете ответ на свой вопрос среди существующих сообщений. 
Звіти по місцю збереженню
Пользователь: Kurek1993 (IP-адрес скрыт)
Дата: 27, November, 2014 11:28

В мене виникло таке запитаня. Мені потрібен звіт по місцю збереженню в екземплярах , чи можна його реалізувати для декількох екземплярів в одному записі (побто одна книга має 10 запсів і мені це потрібно врахувти ) ?Як що так то підскажіть як це реалізувати

Re: Звіти по місцю збереженню
Пользователь: woodyfon (IP-адрес скрыт)
Дата: 27, November, 2014 15:23

Вам потрібен звіт для кожного запису в БД чи в БД в цілому? Що Ви розумієте під звітом, в якому вигляді ви хочете його отримати?

Re: Звіти по місцю збереженню
Пользователь: Kurek1993 (IP-адрес скрыт)
Дата: 28, November, 2014 10:09

Щось на в подобі стат формах =) ВВодим період з по і бачим статистику по введених екземплярах .
Сам звіт знаю як зробити ,але як зробити щоб рахувало по всім повторенням 910 поля в книгах не знаю .

Вложения: 1.JPG (395.7KB)  
Re: Звіти по місцю збереженню
Пользователь: woodyfon (IP-адрес скрыт)
Дата: 28, November, 2014 16:44

Пропоную статистику вести за датою надходження примірника і місцем знаходження. Якщо дата надходження входить в вказаний діапазон, а також місце знаходження співпадає з уведеним, то кількість збільшуєте на одиницю.
Щоб рахувало за всіма повтореннями поля, Вам необхідно використовувати групи, які повторюються.
Наприклад,
(if p(v910) then ... fi/)

Re: Звіти по місцю збереженню
Пользователь: АрПи (IP-адрес скрыт)
Дата: 28, November, 2014 21:10

не забудьте, только, что если у вас есть повторения 910го поля со статусом U, то оно у вас учтется как 1 экземпляр, если вы не сделаете отдельно обработку для этого статуса.

Re: Звіти по місцю збереженню
Пользователь: Kurek1993 (IP-адрес скрыт)
Дата: 02, December, 2014 13:00

Спасибі частину задачі виконав =)Але в мене ще 1 запитання мені треба порахувати к-ть проштрихкодованих книг , це в самому stf файлі можна вводити ключ Н чи там своя специфіка?

Re: Звіти по місцю збереженню
Пользователь: woodyfon (IP-адрес скрыт)
Дата: 02, December, 2014 14:16

Якщо просто порахувати кількість штрихованих примірників (документів), достатньо використати "Свободный поиск".
Наприклад, для примірників:
| v910^h<>''
Для документів:
rsum((if p(v910) then if v910^h<>'' then '1;' fi fi))>0
+
Последовательный (свободный) поиск выдает результаты в виде найденного количества документов (записей).
Чтобы посчитать количество экземпляров, можно написать строку в ТВП и в поиске по словарю получить результат.



Редактировано 1 раз. Последний раз 02.12.2014 14:45 пользователем woodyfon.

Re: Звіти по місцю збереженню
Пользователь: Kurek1993 (IP-адрес скрыт)
Дата: 03, December, 2014 12:33

Спасибі =)Йду реалізувати =)

Re: Звіти по місцю збереженню
Пользователь: Kurek1993 (IP-адрес скрыт)
Дата: 08, December, 2014 12:59

Є якісь приклади використання цих функцій , цієї мови програмування ?Я знайшов щось навподобі мови форматування і в вікіпедії , може ще є десь якийсь опис ..... Булоб цікаво почитати додатково ще щось , а то звіти кожного разу стають все більш цікавіщі =)
P.S Спасибі Вам і вибачте за дурацкі запитання =)

Re: Звіти по місцю збереженню
Пользователь: woodyfon (IP-адрес скрыт)
Дата: 08, December, 2014 13:43

Щоб адаптувати внутрішні формати ИРБИС-64 згідно вимог та створювати власні, Вам необхідно знати мову форматування даних. Детально і повністю інформація викладена в Дадатку 4 в загальному описі системи. Там наведені деякі приклади, але повністю вивчити мову можна лише у процесі виконання завдань та набуття власного досвіду.

Re: Звіти по місцю збереженню
Пользователь: Kurek1993 (IP-адрес скрыт)
Дата: 10, December, 2014 11:39

Та це понятно але просто хочеться почитати основи ,десь щось сам розібрав ,а десь потрібно більше знань про мову форматування даних.



Извините, только зарегистрированные пользователи могут писать в этом форуме.
This forum powered by Phorum.