Ассоциация ЭБНИТ    ИРБИС-корпорация    Вики-Ирбис    Online/CHM справка Ирбис   
Система ИРБИС в целом :  ИРБИС Irbis
 
невідображаються деякі символи в 331 полі
Пользователь: Kurek1993 (IP-адрес скрыт)
Дата: 02, April, 2015 11:12

кажіть в чому причина чому не відображаються введені в 331 поле (мал1) символи в карточці (мал2)

Вложения: мал1.png (54.9KB)   мал2.png (121.2KB)  
Re: невідображаються деякі символи в 331 полі
Пользователь: woodyfon (IP-адрес скрыт)
Дата: 02, April, 2015 17:36

Вам необходимо изменить режим ввывода. В формате вывода поле аннотации используется MHL (режим заголовка, именно в этом режиме разделители терминов "<" и ">" игнорируются и при простре или печати не выводятся). Чтобы вывести все содержимое поля необходимо использовать режим проверки (MPL). Более подробно можете см. раздел 3 Приложение 4. Язык форматирования данных. Общее описание системы. Находится в папке исполяемого файла АРМ-модуля.

Re: невідображаються деякі символи в 331 полі
Пользователь: Kurek1993 (IP-адрес скрыт)
Дата: 06, April, 2015 09:23

Спасибі за інформацію, буду йти розбиратись, а то якось часу не було прихворів трохи=)

Re: невідображаються деякі символи в 331 полі
Пользователь: Kurek1993 (IP-адрес скрыт)
Дата: 22, April, 2015 10:39

Вибачте за тупе запитання ( В якому файлі чи де саме це правити
Я не знайшов що саме мені правити(
А те що знайшов то там був саме MPL, але символи всеодно не відображаються + в інструкції пише що цей формат йде по замовчуванню

Re: невідображаються деякі символи в 331 полі
Пользователь: woodyfon (IP-адрес скрыт)
Дата: 22, April, 2015 14:07

Для формату RTF необхідно правити файл orubdks.pft.
Цитата:
в інструкції пише що цей формат йде по замовчуванню
Так, але якщо його не вказати. У тексті формату режим може бути змінениq.
Спробуйте перед фрагментом
if s(v905^h)<>''or &unifor('IPRIVATE,FPA,')<>''then else ("\par \b Аннотация: \b0 "|\par |+v331) fi,
дописати mpl,

Re: невідображаються деякі символи в 331 полі
Пользователь: Kurek1993 (IP-адрес скрыт)
Дата: 23, April, 2015 09:30

Ось як виглядає оригінальна частина коду(рис.331), там вже є MPL, але Я зробив те що ви сказали і всеодно ефект той самий . Може там є якісь обмеження в кількості символів в анотації при вовіді на КК, що пояснить не повне відображення тексту в КК. Але не те що пропадають символи "<>" .

Вложения: 331.png (46.5KB)  
Re: невідображаються деякі символи в 331 полі
Пользователь: woodyfon (IP-адрес скрыт)
Дата: 23, April, 2015 19:45

НЕ бачу зміну режиму. Його можна змінювати не лише один раз у форматі. Обмежень кількості символів у форматі за замовчуванням немає. Для тестування та перевірки надайте будь ласка зразок таких записів.

Re: невідображаються деякі символи в 331 полі
Пользователь: Kurek1993 (IP-адрес скрыт)
Дата: 24, April, 2015 09:36

ось як Я змінював цей файл (orub.png), а ось зразок записів де не відображаються символи (pr.TXT).....

Вложения: orub.png (42.1KB)   pr.TXT (5.8KB)  
Re: невідображаються деякі символи в 331 полі
Пользователь: woodyfon (IP-адрес скрыт)
Дата: 24, April, 2015 11:36

Мені здається, що у Вашому коді, помилка. Але точно Ви можете дізнатися в редакторі форматів із меню "Инструменты" модуля "АРМ-Администратор". Достатньо буде такого коду:
mpl,if s(v905^h)<>''or &unifor('IPRIVATE,FPA,')<>''then else ("\par \b Аннотация: \b0 "|\par |+v331) fi
Майте на увазі, якщо у файлі форматів оптимізованого перегляду записів приведені HTML-формати, то необхідно правити і файл orubdks_H.pft.

Re: невідображаються деякі символи в 331 полі
Пользователь: Kurek1993 (IP-адрес скрыт)
Дата: 29, April, 2015 09:13

Поправив ці два файли, нічого не змінилось =( Даже частину Вашого коду закинув (хоча він індентичний)..... Може треба серверперезапустити ? Чи Я щось не те роблю?

Вложения: pravka1.png (75.5KB)   pravka2.png (73.8KB)  
Re: невідображаються деякі символи в 331 полі
Пользователь: woodyfon (IP-адрес скрыт)
Дата: 29, April, 2015 10:19

У редакторі форматів відкрийте БД і подивіться результат формату.



Извините, только зарегистрированные пользователи могут писать в этом форуме.
This forum powered by Phorum.